اشتباه پرسپولیسی ها؛ جذب بازیکن بدون تست پزشکی

به گزارش کهن پارس، سعید آقایی، حامد لک و عیسی آل کثیر روز سه شنبه با حضور در ساختمان باشگاه پرسپولیس قراردادهای جداگانه ای را به مدت دو فصل برای حضور در جمع شاگردان یحیی گل محمدی امضا کردند تا این تیم را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز همراهی کنند.

اشتباه پرسپولیسی ها؛ جذب بازیکن بدون تست پزشکی

آقایی و لک عصر سه شنبه در تمرین پرسپولیس نیز حاضر شدند تا کادر فنی این تیم با توجه به فاصله اندک تا شروع دوباره رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که بطور متمرکز در کشور قطر برگزار می شود نهایت استفاده را برای هماهنگی این بازیکنان ببرد. عیسی آل کثیر نیز از امروز زیر نظر گل محمدی تمرین خواهد کرد تا به خط حمله سرخپوشان اضافه شود.

هر سه خرید جدید پرسپولیس با قراردادهای میلیاردی به این تیم پیوستند. خریدهایی که هیچ کدام از آنها سقف 3 میلیاردیِ مد نظر فدراسیون فوتبال را نیز رعایت نکرده و با سرخ ها قرارداد بستند. رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس که با تأیید کادرفنی این تیم اقدام به جذب آنها کرد فرصتی به کادر پزشکی باشگاه برای انجام تست های مربوطه از سه بازیکنی که سابقه مصدومیت های میان مدت در فصول گذشته را داشته اند هم نداد.

حلقه مفقوده در راستا جذب بازیکن در باشگاه پرسپولیس که می تواند مانع از ضرر آنها در طول فصل آینده شود. اما پر افتخارترین باشگاه لیگ برتر ایران، پیش پا افتاده ترین موضوع را در عقد قرارداد با بازیکنان جدید نادیده گرفته است که می تواند گل محمدی را با مشکل روبه رو کند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مهر 1399 بروزرسانی: 25 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 252

به "اشتباه پرسپولیسی ها؛ جذب بازیکن بدون تست پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباه پرسپولیسی ها؛ جذب بازیکن بدون تست پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید