طراحی سایت: آژانس: ایران اجازه دسترسی به سایت کرج را نمی دهد

به گزارش کهن پارس، خبرگزاری خبرنگاران- آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد که ایران به آژانس اجازه دسترسی به سایت کرج را نداده است.

طراحی سایت: آژانس: ایران اجازه دسترسی به سایت کرج را نمی دهد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از رویترز، آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه ای مدعی شد: ایران به آژانس دسترسی به سایت کرج را برای نصب دوربینهای نظارتی نو یا اطمینان حاصل کردن از اینکه فراوری قطعات سانتریفیوژ در این کارگاه از سر گرفته شده، نداده است.

در ادامه بیانیه آمده است: رافائل گروسی مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در آخرین گزارش خود درباره راستی آزمایی و نظارت در ایران به کشورهای عضو گفت که ایران از روزهای 20 تا 22 سپتامبر (29 تا 31 شهریور) به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی اجازه سرویس تجهیزات نظارت آژانس را داده و اجازه داده شده تا کارت ذخیره دوربین ها در تمامی مکان های ضروری در ایران به جز کارگاه ساخت تجهیزات سانتریفیوژ در مجمع تسا در کرج تعویض گردد.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی ادعا نموده که تصمیم ایران در اجازه ندادن به آژانس برای دسترسی به کارگاه ساخت قطعات سانتریفیوژ تسای کرج بر خلاف شرایط توافق شده در بیانیه مشترکی است که روز 12 سپتامبر (21 شهریور) با محمد اسلامی مدیر کل سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور ایران حاصل شده است.

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی تکرار نموده که تمامی فعالیت های اشاره شده آژانس در بیانیه مشترک برای تمامی تجهیزات تعریف شده آژانس و تاسیسات و مکان های ایران برای حفظ ادامه اطلاع (از برنامه هسته ای ایران) لازم است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 مهر 1400 بروزرسانی: 7 مهر 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1044

به "طراحی سایت: آژانس: ایران اجازه دسترسی به سایت کرج را نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: آژانس: ایران اجازه دسترسی به سایت کرج را نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید