4 نشانه محبوب نبودن شما میان دوستانتان

به گزارش کهن پارس، گاهی اوقات در میان دوستان خود، با مسائلی روبه رو می شویم که باید درباره آن ها تجدید نظر کنیم.

4 نشانه محبوب نبودن شما میان دوستانتان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، آیا وقتی که بعد از گذراندن یک شب با دوستانتان به خانه برگشته اید، احساس نموده اید که افسرده شده اید، از خود متنفر هستید تا جایی که آرزو کنید که ای کاش فقط کسی نیمی از آنچه که آن شخص را دوست دارند، شما را هم دوست داشته باشند؟

این مشکل به شما ربطی ندارد. اگر شخصی یا گروهی از افراد باعث می شوند که شما نسبت به خودتان احساس بدی داشته باشید، یک نشانه است تا به فکر فراموش کردن این جمع و انتخاب دوست های جدید برای خود باشید.

همه ما چنین تجربه ای داشته ایم و در آن لحظه شرم آور قرار گرفته ایم که می فهمیم این دوستان به اصطلاح افراد خوبی نیستند. این افراد در واقع همان کسانی هستند که از پشت خنجر می زنند و زندگی کوچکی دارند و در زندگی عظیم شما جایی ندارند.

اگر شما آن دوستی باشید که هیچکس دوست ندارد در اطرافتان باشد، می دانید که دیگران چه رفتاری با شما خواهند داشت و بلافاصله می توانید با نحوه مصاحبه با آن ها این موضوع را درک کنید.

به عنوان مثال، اگر به نظر می رسد شخصی که با او صحبت می کنید برای فرار به دنبال اتاق است، شما را دوست ندارد. در این مورد خوب باشید و آن ها را به حال خود رها کنید. در نهایت، باید گفت آن ها هستند که ضرر می نمایند و شما می توانید برای پیدا کردن دوستان بهتر اقدام کنید، اما بهتر است نشانه هایی را بشناسید که چرا کسی نمی خواهد در اطرافتان باشد و با این تفاسیر در انتخاب دوستان جدیدتان دقت کنید.

همه چیز را به روی شما می آورند

این اتفاق ممکن است به دو صورت رخ دهد؛ اول زمانی اتفاق می افتد که دوست متظاهر شما به شوخی می گوید کسی از شما خوشش نمی آید که در این صورت در حال دادن یک سرنخ به شما است تا دیگر در اطراف آن ها نباشید.

دومین بار زمانی این اتفاق می افتد که یک فرد خوب در گروه دوستانتان دلش نمی خواهد شما بیش از این آسیب ببینید و به صورت مستقیم به شما می گوید که افراد آن گروه از شما خوششان نمی آید و از شما سوء استفاده می نمایند بنابراین، بهتر است جای دیگری به دنبال دوست باشی.

چیزی را با شما شریک نمی شوند

کسانی که نمی خواهند با شما دوست باشند، علاقه ای به تقسیم کردن چیزی با شما ندارند و افرادی هم که دوستان واقعی شما نیستند، به شما چیزی قرض نمی دهند، زیرا نمی خواهند دوباره شما را ببینند و علاوه بر این، دوست ندارند که شما پیش آن ها باشید.

به صورت مستقیم به شما توهین می نمایند

فرض کنید حال شما به خاطر موضوعی بد است و به یک نفر نیاز دارید که در خصوص آن صحبت کنید، اما وقتی کنار یکی از به اصطلاح دوستان خود در خصوص این موضوع صحبت می کنید، شما را با یک جمله برای من مهم نیست بیشتر ناراحت می نماید، اما یک دوست خوب در این مواقع به شما چه می گوید؟

اگر می بینید که به طور مداوم توسط دوستان تظاهرنماینده خود آسیب می بینید، بهتر است خیلی بی سر و صدا از زندگی آن ها بیرون بروید و سعی کنید حال خودتان را بهتر کنید، چون افراد خوبی هم در این جهان هستند که می توانند با شما دوست باشند. فقط کافی است از منطقه امن خود خارج شوید و آن ها را پیدا کنید.

وقتی وارد جایی می شوید، صحبت کردن سرانجام می یابد

آیا تا به حال وارد یک فضا شده اید که بلافاصله بعد از ورود شما تمام حرف ها متوقف شده باشد؟

وقتی چنین اتفاقی می افتد، واضح است که آن افراد نمی خواهند شما چیزی در خصوص صحبت های آن ها بدانید و این موضوع به اندازه کافی انسان را آزرده می نماید. به این ترتیب وقتی با چنین موقعیتی روبه رو شدید، بهتر است از آن فضا خارج شوید، چون لازم نیست جایی باشید که در آن راحت نیستید و به یاد داشته باشید که شما کار های مهم تری نسبت به گشتن با چنین افرادی دارید.

آخرین نفر از همه چیز آگاه می شوید

وقتی شما آخرین نفر و یا بعد از یک موضوع از آن با خبر می شوید، بدترین حس جهان است، اما این مسئله برای هر کسی که با افراد اشتباهی دوست شده، پیش آمده است و معمولاً به این صورت اتفاق می افتد که شما به سمت دوستانتان می روید تا با آن ها صحبت کنید، اما آن ها در خصوص اتفاقاتی که چند روز پیش برایشان افتاده بود، حرف می زنند.

آن ها از هیجان و خنده هایشان حرف می زنند در حالی که شما خانه بودید و هیچ کاری برای انجام دادن نداشتید پس اگر می خواهید چنین ضربات روحی به شما وارد نشود، بهتر است که برای خود دوستان دیگری پیدا کنید و سعی کنید که وقت خود را با آن ها بگذرانید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 873

به "4 نشانه محبوب نبودن شما میان دوستانتان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 نشانه محبوب نبودن شما میان دوستانتان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید