دیکته نانوشته غلط ندارد، ایرادات چرخه انتخابی در اجرا رفع می گردد

به گزارش کهن پارس و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، حمید کمک رئیس هیأت کشتی استان البرز گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا، فعالیت های ورزشی به حالت تعلیق درآمده و ما منتظر آن هستیم که پس از برطرف شدن این مشکل برنامه های خود را اجرایی کنیم.

دیکته نانوشته غلط ندارد، ایرادات چرخه انتخابی در اجرا رفع می گردد

وی ادامه داد: طبق سنوات گذشته قصد داریم لیگ کشتی پایه را در استان برگزار کنیم، ضمن اینکه با رایزنی که با مسئولان فدراسیون انجام داده ایم و صحبت هایی که با اسپانسر داشته ایم قصد داریم که در رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی نیز حضور داشته باشیم.

کمک در خصوص شرایط کشتی استان البرز گفت: در حال حاضر که برنامه ای را نمی توانیم اجرایی کنیم اما با کشتی گیران ملی پوش خود از جمله حسین نوری، یوسف قادریان، رضا خدری و علیرضا کریمی در تماس هستیم و برنامه های آن ها را پیگیری می کنیم. در خصوص علیرضا کریمی نیز با رایزنی که با هیأت پزشکی ورزشی استان البرز انجام داده ایم، کارهای فیزیوتراپی و بازتوانی وی در استان انجام می گردد.

وی ادامه داد: هفته آینده نیز برگزاری مجمع عمومی هیأت کشتی استان را در دستور کار داریم تا تصمیمات و برنامه های خود را برای امسال نهایی کنیم.

کمک در خصوص تعاملات هیأت کشتی با فدراسیون کشتی گفت: جلساتی را با فدراسیون داشته ایم و همکاری لازم وجود دارد. البته فدراسیون به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانست بعضی از مسابقات و اردوهای خود را برگزار کند و در حال حاضر نیز نمی تواند فعالیت ورزشی را انجام دهد، اما در این شرایط که کاری نمی توان کرد، پرداخت مطالبات و بدهی ها از سوی فدراسیون را اقدامی مثبت می دانم.

وی در خصوص طرح چرخه انتخابی تیم ملی گفت: دیکته نانوشته غلط ندارد و قطعا این طرح هم همانند سایر طرح ها دارای ایراداتی خواهد بود اما این ایرادات در اجرا تعیین خواهد شد و باید کمی آستانه صبر و تحمل را بالا ببریم و بگذاریم که کار پیش برود. سال آینده مسابقات مهم المپیک را پیش رو داریم و قطعا هدف تمامی جامعه کشتی موفقیت در این آوردگاه مهم است و امیدوارم که شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 88

به "دیکته نانوشته غلط ندارد، ایرادات چرخه انتخابی در اجرا رفع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیکته نانوشته غلط ندارد، ایرادات چرخه انتخابی در اجرا رفع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید