خبر امیدوارکننده برای پرسپولیس با بازگشت یحیی ، دیدار سرنوشت ساز برای سرخ ها

به گزارش کهن پارس، سرمربی پرسپولیس روز گذشته به تهران بازگشت و اکنون همه در انتظار جلسه مهم او با مدیریت باشگاه هستند.

خبر امیدوارکننده برای پرسپولیس با بازگشت یحیی ، دیدار سرنوشت ساز برای سرخ ها

به گزارش خبرنگاران آنلاین، آخرین صحبت های یحیی گل محمدی بعد از قهرمانی دو گانه با پرسپولیس با ناامیدی بزرگی برای طرفداران این تیم همراه بود. جایی که سرمربی پیروز آنها با اشاره به سختی ها و چالش های بزرگی که پشت سر گذاشته بود از خستگی خود و احتمال استراحتش برای فصل آینده اطلاع داد.

او با سود بردن از تعطیلات فصل بعد از آن راهی سفر شد تا کمی از فضای فوتبال فاصله بگیرد و شاید با آرام شدن فکر تصمیم جدیدی را دنبال کند.

یحیی گل محمدی روز گذشته و بعد از پشت سر گذاشتن سفر به تهران بازگشته و اکنون همه چشم انتظار خبر مربوط به دیدار او مدیریت باشگاه هستند. دیداری که می تواند اتفاقاتی جدیدی را برای پرسپولیس شکل دهد و دو طرف برنامه های خود را برای ادامه همکاری و تقویت تیم طی آن دنبال نمایند.

گل محمدی البته یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و روز گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه نیز بعد از ابقا در سمت خود با اشاره به این موضوع اعلام نموده بود که هیچ بحثی برای ادامه همکاری طرفین وجود ندارد.

باید دید گل محمدی چه زمانی برای دیدار با مدیریت باشگاه هماهنگ می نماید و با حضور در ساختمان باشگاه برنامه فصل آینده را دنبال خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 خرداد 1402 بروزرسانی: 24 خرداد 1402 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 1493

به "خبر امیدوارکننده برای پرسپولیس با بازگشت یحیی ، دیدار سرنوشت ساز برای سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر امیدوارکننده برای پرسپولیس با بازگشت یحیی ، دیدار سرنوشت ساز برای سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید