سوریه، کشته شدن شبه نظامی قسد به دست افراد مسلح ناشناس در دیرالزور

به گزارش کهن پارس، یکی از عناصر شبه نظامیان قسد در روستای دیرالزور به دست افراد مسلح ناشناس کشته شد.

سوریه، کشته شدن شبه نظامی قسد به دست افراد مسلح ناشناس در دیرالزور

به گزارش گروه بین الملل کهن پارس به نقل از پایگاه خبری جهینه نیوز سوریه ، افراد مسلح ناشناس به سوی یکی از عناصر شبه نظامی نیروهای دموکراتیک سوریه قسد مورد حمایت نیرو های آمریکا در یکی از روستا های حومه شمال شرقی دیرالزور تیراندازی کردند و او را به قتل رساندند.

در همین حال یکی دیگر از نیرو های مسلح قسد روز چهارشنبه نیز به دنبال تیراندازی در اردوگاه الهول در الحسکه به دست افراد ناشناس به قتل رسیده بود. نظامیان آمریکایی و شبه نظامیان قسد ده ها هزار غیرنظامی را در این اردوگاه ها به گروگان گرفته اند.

منابع محلی در خصوص روستاهای حومه شرقی خاطرنشان کردند که افراد مسلح ناشناس حمله ای را در این مناطق آغاز کردند و ساختمان اداره پست را که شبه نظامیان قسد از آن به عنوان مقر اصلی خود در شهرک ذیبان استفاده می کند، هدف قرار دادند.

روستای دیرالزور شاهد تظاهرات مداوم مردمی است که خواستار اخراج اشغالگران آمریکا و شبه نظامیان قسد از این مناطق هستند که همچنان به آزار و اذیت مردم ، غارت اموال آنها ، محاصره تعدادی از دهکده ها و شهرها ، ربودن ده ها مرد جوان و مورد هدف قرار دادن آن ها ، مقامات و رهبران قبیله ادامه می دهند.

گروهی از شبه نظامیان قسد شماری از غیرنظامیان را در منطقه الجزیره ربودند و آن ها را به مقصدهای ناشناخته در حومه شهر دیر الزور و الرقه منتقل کردند.

شبه نظامیان قسد تحت حمایت نیروهای اشغالگر آمریکا در تجاوزات روزانه خود به تعدادی از غیرنظامیان در روستاها و نواحی حومه دیرالزور و مناطق الجزیره یورش می برند؛ چرا که آنان خواستار خروج نظامیان اشغالگر آمریکا از این مناطق هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 239

به "سوریه، کشته شدن شبه نظامی قسد به دست افراد مسلح ناشناس در دیرالزور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوریه، کشته شدن شبه نظامی قسد به دست افراد مسلح ناشناس در دیرالزور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید