دیپلمات های روس برای ترک کره شمالی از واگن های دستی استفاده کردند!

به گزارش کهن پارس، گروهی از دیپلمات های روسی و اعضای خانواده شان این هفته در میان اقدامات سختگیرانه پیونگ یانگ ضد ویروس کرونا که شامل مسدود کردن بیشتر انواع حمل و نقل مسافر از آن طرف مرز است، از واگن ریلی دستی برای ترک کره شمالی استفاده کردند.

دیپلمات های روس برای ترک کره شمالی از واگن های دستی استفاده کردند!

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری رویترز، کره شمالی هنوز گزارشی مبنی بر تایید آمار مبتلایان به کرونا منتشر ننموده اما مرزهایش را بسته، سفرهای بین المللی را لغو نموده و محدودیت های شدیدی را در کشور وضع نموده است.

وزارت خارجه روسیه در پستی در رسانه های اجتماعی نوشت: از زمان بسته شدن مرزها که بیش از یکسال است رخ داده و همچنین توقف پروازها، بازگشت به روسیه بسیار طولانی و سخت شده است.

در ادامه این مطلب آمده است: گروهی از هشت دیپلمات روسی و خانواده هاشان شامل یک کودک 3 ساله، 32 ساعت را با واگن ریلی دستی و دو ساعت با اتوبوس از پیونگ یانگ پیمودند تا به مرز روسیه برسند. این گروه پای پیاده و با در دست داشتن چمدان ها و کیف هایشان آن هم با واگن دستی بر روی ریل راه آهن این جهت را طی کردند.

تصاویر و ویدئوهایی منتشر شده از سوی این وزارتخانه نشان می دهد که این واگن دستی توسط این گروه به حرکت درآمده است.

ولادیسلاو سوروکین، یکی از این دیپلمات ها مسئول به حرکت درآوردن این واگن دستی بوده و آن را بیش از یک کیلومتر رانده که شامل عبور از یک خط ریلی بر روی یک پل بر روی رودخانه تومن می گردد که از بین روسیه و کره شمالی عبور می نماید.

مقام های وزارت خارجه روسیه نیز در ایستگاه مرزی در طرف روسیه از این گروه استقبال نموده و آنها را با اتوبوس به فرودگاه ولادیووستوک بردند.

در سال گذشته میلادی، گروهی از دیپلمات ها در کره شمالی دچار سرگردانی شدند و بسیاری از سفارتخانه های غربی در کره شمالی تعطیل شدند. آنهایی که می خواستند از این کشور خارج شوند باید چندین هفته رایزنی می کردند تا اقدامات ویژه ای برای ترکشان از کره شمالی اندیشده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 746

به "دیپلمات های روس برای ترک کره شمالی از واگن های دستی استفاده کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیپلمات های روس برای ترک کره شمالی از واگن های دستی استفاده کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید