خبرنگاران پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه نمایند

به گزارش کهن پارس، یاسوج- خبرنگاران- روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای اعلام نمود: پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت مرحله نخست هشتمین آزمون استخدام فراگیر در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری این استان برای مصاحبه حضوری مراجعه نمایند.

خبرنگاران پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه نمایند

در این اطلاعیه که نسخه ای از آن روز شنبه در اختیار خبرنگاران نهاده شد، آمده است: مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان این آزمون استخدام به مدت 6 روز و از 15 تا 20 اردیبهشت ماه 1400 در 2 شیفت کاری از ساعت هشت صبح تا 13 عصر و 14 تا 16 عصر در استانداری کهگیلویه و بویراحمد واقع در میدان امام حسین (ع) یاسوج برگزار می گردد.

در ادامه این اطلاعیه بیان شده است: مراجعه نکردن داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد در زمان مقرر به منزله انصراف آنها تلقی می گردد.

در این اطلاعیه عنوان شده است: این مصاحبه حضوری برای احراز شایستگی داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد از نظر مهارت شغلی، تخصص، ویژگی های شخصی و روانشناختی و آنالیز سوابق آموزشی است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد با همراه داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه حداقل 15 دقیقه قبل از ساعت مورد نظر با رعایت نکات بهداشتی در محل حضور یابند.

در سرانجام این اطلاعیه بیان شده است: بخشی از امتیازات داوطلبان استخدام در فرمانداری ها و بخشداری های تابعه استانداری کهگیلویه و بویراحمد به سوابق آموزشی اختصاص یافته و افرادی که دارای چنین مدارکی هستند نسبت به ارائه اصل و کپی آنها اقدام نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 856

به "خبرنگاران پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پذیرفته شدگان آزمون استخدام استانداری کهگیلویه و بویراحمد مراجعه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید