خبرنگاران محدودیت زمین برای اجرای پروژه های عمرانی درحاشیه کرج

به گزارش کهن پارس، کرج - خبرنگاران - رییس شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به قطعه بندی کوچک اراضی در مناطق محروم و حاشیه ای کرج گفت : این امر سبب شده تا زمین مناسب برای اجرای پروژه های عمرانی و زیر ساختی در این مناطق کم باشد.

خبرنگاران محدودیت زمین برای اجرای پروژه های عمرانی درحاشیه کرج

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

اکبر سلیم نژاد شامگاه روز شنبه در آیین بهره برداری از پارک هاشمی در بلوار ولیعصر (عج) اکبر آباد مهرشهر کرج بیان داشت: در عین حال مدیریت شهری کرج به دنبال اجرای هر چه بیشتر پروژه ها در مناطق محروم شهری است.

وی گفت: بعضی مالکان در سطح این مناطق زمین های عظیم را در قطعات کوچکتر حدود 60 متری تقسیم بندی نموده و به صورت قولنامه ای زمین ها را می فروشند بدون اینکه حتی بخشی از آن به سرانه های شهری اختصاص داده گردد.

رییس شورای شهر کرج با بیان اینکه متاسفانه بعضی از این املاک قولنامه ای شبانه ساخته شده و مردم در این خانه ها ساکن می شوند، اضافه کرد: در چنین شرایطی طبیعی است که زیرساخت های شهری و خدماتی کافی برای شهروندان در این مناطق فراهم نباشد.

مشکل فاضلاب محلات محروم مهرشهر مرتفع می گردد

علی اصغر کمالی زاده شهردار کرج در آیین بهره برداری از پارک هاشمی منطقه اکبرآباد مهر شهر با بیان اینکه هشتمین شنبه جهادی را پشت سرگذاشته ایم، گفت: مشکل فاضلاب های جاری در سطح محلات مهر شهر را مرتفع خواهیم کرد.

وی بیان داشت: کوشش ها براین است تا با اجرای شبکه شهری فاضلاب ، آلودگی های زیست محیطی در منطقه مهر شهر کرج رفع گردد.

کمالی زاده با اشاره به محرومیت بعضی محله های مهرشهر کرج گفت : احداث پارک 2 هکتاری هاشمی در راستای محرومیت زدایی در منطقه اکبرآباد اجرا شد.

وی اضافه کرد: این پارک در مدت زمان حدود 2 سال به خاتمه رسیده است.

شهردار کرج با تاکید بر اینکه پیگیری موضوع انتقال بهداشتی فاضلاب در این محدوده هستیم، اضافه کرد: هدف ما این است تا شبکه فاضلاب در این نقطه شهری و محلات مجاور آن به خاتمه برسد.

وی بیان داشت: برنامه های شهرداری کرج در برهه ای در حال تحقق یافتن است که به لحاظ مالی با چالش های جدی روبرو هستیم.

به گفته کمالی زاده عدم توقف پروژه های شهری کرج در شرایط سخت مالی کنونی نشان از عزم شورا و شهرداری برای خدمت رسانی مطلوب به شهر و شهروندان دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parskohan.ir شناسه مطلب: 98

به "خبرنگاران محدودیت زمین برای اجرای پروژه های عمرانی درحاشیه کرج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محدودیت زمین برای اجرای پروژه های عمرانی درحاشیه کرج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید